اوقات شرعی

کد خبر : 226 ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت [ ۲۰:۱۵ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید بخشدار ارجمند ازنمایشگاه ملی توانمندی‌های روستاییان وعشایر

حسن زاده بخشدار ارجمند به همراه فرماندار شهرستان فیروزکوه با حضور در نمایشگاه ملی توانمندیهای روستائیان و عشایر در محل نمایشگاه بین المللی تهران، از غرفه های شهرستان فیروزکوه بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان وعشایر در عرصه اقتصاد مقاومتی وحمایت از تولیدات داخلی از روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه […]

حسن زاده بخشدار ارجمند به همراه فرماندار شهرستان فیروزکوه با حضور در نمایشگاه ملی توانمندیهای روستائیان و عشایر در محل نمایشگاه بین المللی تهران، از غرفه های شهرستان فیروزکوه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان وعشایر در عرصه اقتصاد مقاومتی وحمایت از تولیدات داخلی از روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه آغاز بکار کرده و تا روز شنبه ۱۸ دی ماه دایر خواهد بود.
در این نمایشگاه ، استان تهران و کلیه شهرستان های این استان از جمله شهرستان فیروزکوه با برپایی غرفه های متنوع بومی وعرضه محصولات کشاورزی وصنایع دستی ،فرش و تابلو فرش ،محصولات لبنی،عرقیات گیاهی و انواع عسل به بازدید کنندگان، حضوری فعال دارد.
گفتنی است ارتباط تجاری میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و شناسایی بازارهای مصرف برای خرید محصولات و تولیدات روستاییان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
مهندس طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه از برپایی نمایشگاه وحضور فعال تولیدکنندگان این شهرستان در تمامی زمینه ها تقدیر و تشکر کردند وخواستار این مهم شدند که برپایی این نمایشگاه ها در راستای سیاست های اقتصادمقاومتی وحمایت از تولیدات داخلی باید تداوم داشته باشد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها