اوقات شرعی

کد خبر : 298 ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت [ ۲۱:۱۰ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جلسه شورای هماهنگی بخش ارجمند

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند،جلسه شورای هماهنگی بخش ارجمند با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه،حسن زاده بخشدار ارجمند،،مسئولین ادارات شهرستان فیروزکوه،بخش ارجمند و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش ارجمند عصر روز چهارشنبه در مسجد روستای اندریه برگزار گردید. بخشدار ارجمند ضمن خیر مقدم به بیان مشکلات،کمبودها و اقدامات انجام شده در بخش ارجمند […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند،جلسه شورای هماهنگی بخش ارجمند با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه،حسن زاده بخشدار ارجمند،،مسئولین ادارات شهرستان فیروزکوه،بخش ارجمند و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش ارجمند عصر روز چهارشنبه در مسجد روستای اندریه برگزار گردید.

بخشدار ارجمند ضمن خیر مقدم به بیان مشکلات،کمبودها و اقدامات انجام شده در بخش ارجمند پرداخته و با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های بخش ارجمند بویژه در بخش کشاورزی و گردشگری خواستار توجه مسئولین در راستای  برطرف کردن کمبودها و مشکلات بخش گردیدند.

پس از سخنان آقای حسن زاده بخشدار ارجمند،نمایندگان شورای اسلامی روستاهای بخش ارجمند به بیان مشکلات روستاها پرداخته و مسئولین شهرستان توضیحاتی در رابطه با مشکلات بیان شده ارائه نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس طاهری فرماندار محترم شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار ارجمند بابت برگزاری این گونه نشست ها با ابراز خرسندی از تعامل و همدلی بسیار خوب بین اعضای شورای اسلامی و اهالی روستاهای بخش ارجمند،اظهار داشت: امیدواریم که این گونه نشست ها باعث تحکیم روابط و حل مشکلات روستاها  گردد.

ایشان ضمن تشکر ازهمراهی و تلاش مسئولین شهرستان ، بر لزوم برگزاری مستمر  این جلسات و حضور مردم دراین جلسات بمنظور بیان مشکلات به صورت     رو در رو با مسئولین و یافتن کوتاهترین راه برای حل این مشکلات تاکید کردند.

در پایان این نشست فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر ضرورت پیگیری مصوبات جلسات شورای هماهنگی شوراهای اسلامی و بررسی اقدامات دستگاه های شهرستان در بخش ارجمند ، دستورات لازم را در خصوص حل مشکلات بیان شده توسط اعضای شورای روستاها صادر نمودند.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها