اوقات شرعی

کد خبر : 625 ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت [ ۸:۰۲ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جلسه هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، جلسه بررسی صلاحیت داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند به ریاست حسن زاده بخشدار ارجمند و با حضور اعضای هیأت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند روز پنج شنبه ۹۶/۱/۱۷ در محل بخشداری ارجمند برگزار شد. بخشدار ارجمند در این جلسه بیان داشت: رسیدگی به […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، جلسه بررسی صلاحیت داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند به ریاست حسن زاده بخشدار ارجمند و با حضور اعضای هیأت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند روز پنج شنبه ۹۶/۱/۱۷ در محل بخشداری ارجمند برگزار شد.

بخشدار ارجمند در این جلسه بیان داشت: رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند همزمان با سراسر کشور از امروز هفدهم فروردین آغاز شده است.

حسن زاده افزود: رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در هیأت‌های اجرایی به صورت محرمانه و در مدت ۷ روز انجام می‌پذیرد و تا بیست و سوم فروردین ادامه می یابد.

در این جلسه ضمن بحث و بررسی پیرامون فعالیت ها و اقدامات انجام شده در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش ارجمند، برنامه های آتی انتخابات و موضوعات مربوطه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها