اوقات شرعی

کد خبر : 708 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت [ ۴:۴۹ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار تهران: پيشتازان انقلاب اجازه ندهند وحدت در داخل كشور شكسته شود

استاندار تهران گفت: آنها كه پيشتاز انقلابند بايد زبان گويا باشند و اجازه ندهند وحدت در داخل كشور شكسته شود، در شرايطي كه دنياي غرب انقلاب ايران را خطر جدي مي داند. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، نشست صميمانه استاندار تهران با جانبازان استانداري همزمان با ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و […]

استاندار تهران گفت: آنها كه پيشتاز انقلابند بايد زبان گويا باشند و اجازه ندهند وحدت در داخل كشور شكسته شود، در شرايطي كه دنياي غرب انقلاب ايران را خطر جدي مي داند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، نشست صميمانه استاندار تهران با جانبازان استانداري همزمان با ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز برگزار شد.

سيدحسين هاشمي در ابتداي نشست ضمن تبريك اعياد شعبانيه و روز جانباز گفت:‌خدمت به مردم بالاترين نوع خدمت رساني است كه اگر صادقانه و خالصانه انجام شود اجر اخروي به همراه دارد به ويژه براي شهدا،جانبازان،اسيران و آزادگان كه براي استقلال كشور زحمت كشيدند.

وي افزود:‌عزت امروز جمهوري اسلامي ايران در دنيا با عنايت خداوند،حضور ملت،رهبري امام راحل و مقام معظم رهبري به دست آمده است.

هاشمي با اشاره به وضعيت نا امني كه اكثر كشورها به جز ايران با آن روبه رو هستند عنوان كرد:در بحران فعلي منطقه كشورمان با تكيه بر مكتب امام حسين(ع) و امام زمان(عج) امن ترين كشور منطقه است.

استاندار تهران تاكيد كرد: آنها كه پيشتاز انقلابند بايد زبان گويا باشند و اجازه ندهند وحدت در داخل كشور شكسته شود در شرايطي كه دنياي غرب انقلاب ايران را خطر جدي مي داند.

وي با بيان اينكه لازم است هوشمندانه با مسايل دنيا برخورد كنيم تصريح كرد:تاكنون اعضاء حق وتو دار شوراي امنيت يكبار هم به نفع ايران از حق وتو خود استفاده نكرده اند، اما حضور مردم پاي صندوق ها و رآي آنها حق وتو ايران در مقابل استكبار و فشارها است.

هاشمي در پايان با تاكيد بر رعايت اصل بي طرفي در برگزاري انتخابات افزود:‌بايد تلاش كنيم شرايط حضور حداكثري مردم در انتخابات فراهم شود تا علاوه بر اينكه نظام و انقلاب بيمه مي شود موجب شادي ارواح طيبه شهدا و امام راحل باشد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها