اوقات شرعی

کد خبر : 2649 ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۳:۲۵ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مهندس حسن زاده بخشدار ارجمند بمناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، مهندس حسن زاده بخشدار ارجمند در پیامی بمناسبت روز جهانی قدس از آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بخش ارجمند برای شرکت در این راهپیمایی دعوت به حضور کردند. متن این پیام به شرح زیر است: به نام خدا روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، مهندس حسن زاده بخشدار ارجمند در پیامی بمناسبت روز جهانی قدس از آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بخش ارجمند برای شرکت در این راهپیمایی دعوت به حضور کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.

وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر استکبار جهانی از آرمانهای امام راحل (ره) در نامگذاری این روز بود.

بی تردید برای آزادی قدس شریف ؛ راهی جز وحدت جهان اسلام ، دفاع از خط مقاومت و مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی وجود ندارد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه قادرمتعال،از مردم آگاه و ولایتمداربخش ارجمند، دعوت می‌نمایم با حضور گسترده، پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، وحدت و همدلی امت اسلامی را به نمایش بگذارند و امیدوارم این حضور و حمایت زمینه ای برای آزادسازی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از ظلم و ستم رژیم اشغالگر اسرائیل در آینده ای نزدیک شود.

 

حجت اله حسن زاده

بخشدار ارجمند

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها