اوقات شرعی

کد خبر : 2860 ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۰۹ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید استاندار تهران از واحدهای صنعتی، کشاورزی و گردشگری شهرستان فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، استاندار تهران به منظور بازدید از واحدهای صنعتی، کشاورزی، گردشگری و بررسی مشکلات تولیدکنندگان، کشاورزان و سرمایه گذاران از صبح دوشنبه به این شهرستان سفر کرد و در جریان روند تولید تعدادی از کارخانه ها و واحدهای تولیدی قرار گرفت. تولیدکنندگان در خصوص مشکلات خود عمدتا به کمبود نقدینگی، […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری ارجمند، استاندار تهران به منظور بازدید از واحدهای صنعتی، کشاورزی، گردشگری و بررسی مشکلات تولیدکنندگان، کشاورزان و سرمایه گذاران از صبح دوشنبه به این شهرستان سفر کرد و در جریان روند تولید تعدادی از کارخانه ها و واحدهای تولیدی قرار گرفت.
تولیدکنندگان در خصوص مشکلات خود عمدتا به کمبود نقدینگی، افزایش قیمت مواد اولیه وارداتی به دلیل نوسانات قیمت ارز و مشکل ترخیص از گمرک اشاره کردند.
محمدحسين مقيمي در حاشيه اين بازديد با بيان اينكه صنايع با وجود تحريم در حال خروج از شرايط سخت هستند گفت:حمايت از توليد و صنعت در فعاليتهاي اقتصادي در اولويت است.
استاندار تهران به همراه فرماندار شهرستان، بخشدار ارجمند و مسئولین استانی و شهرستانی از شرکت تهران گوار، مجتمع پرورش ماهی ارجمند، مرغداری پر سفید کوهستان، شرکت تراویس ایران، شرکت قلم و خودکار صفا، شرکت گلستان شمیم آرا، شرکت آوین ژن، شرکت توسعه تجارت قند فیروزکوه، شرکت دوغ گدوک، آترا چوب و منطقه گردشگری روستای انزها بازدید نمودند.

                      

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها